תקנון האתר

האתר משמש כחנות אינטרנטית לרכישת מכשירי חשמל לשימוש ביתי. טרם ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי תנתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

א. מחיר המוצרים המפורסמים באתר

דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל.

ב. אחריות מוצר:

אחריות המוצר תצוין בפרטי המוצר תחת לשונית "אספקה ואחריות".

האחריות תחל ממועד קבלת המוצר ע"י הלקוח.

שימוש באחריות יעשה בצירוף חשבונית קניה ותעודת אחריות (מצורפת במארז המוצר).

ג. זמני אספקה

מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, מפעילי האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה וישיבו לו את מלוא כספו. משלוחים לישובים צפונית לעכו ודרומית באר שבע יסופקו עד 14 ימי עסקים לאחר תום ימי האספקה הרגילים.

משלוחים מבוצעים על ידי חברת שליחויות.

צורת משלוח המוצר (נקודת איסוף או שליח לבית הלקוח) מצוינת בפרטי כל מוצר. במקרה של הזמנת מספר מוצרים, החברה שומרת את הזכות לאחד מספר מוצרים למשלוח אחד כראות עיניה.

ד. ביטול עסקה

 1. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר.
 2. לא ניתן להחזיר מוצר שבוצע בו שימוש או שאינו מוחזר באריזתו המקורית.
 3. הודעה על הביטול תימסר בדוא”ל.
 4. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי משלוח בסוך 20 ש"ח במקרה של משלוח לקודת איסוף או 30 ש"ח במקרה של שליח עד בית הלקוח. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן למחסני החברה.
 5. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
 6. המוצר יוחזר באריזתו המקורית.
 7. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
 8. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.
 9. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

ה. מלאי:

האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך 3 ימי עסקים מיום שנודע לה על כך,ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

ו. הצהרת פרטיות

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת המוצר אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל, חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה. בכתובת דוא”ל נשתמש לצורך משלוח דוא”ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור אותה לכל גוף אחר. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק.

ז. אחריות כללית בגין פעילות האתר

 1. החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 2. החברה עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחריות לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת.
 3. לעתים יתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדוייקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החברה, החברה תאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.

סמכות שיפוט

 1. סמכות השיפוט הבלעדית לכל מחלוקת הקשורה ברכישה באתר תידון בבית המשפט המוסמך בעיר חיפה.

תקנון זה כפוף לחוק הגנת הצרכן.